.

.

Единствени договори за правоаголник Табела за табели за пеење полиестер за заштита на полиестер црна 63 55

Единствени договори за правоаголник Табела за табели за пеење полиестер за заштита на полиестер црна 63 55

DEN 1.33
Износ

Овој полиестерски чаршав со живи бои може да ги разубави табелите. Написот за чаршав е издржлив и може да се користи како влошки за биро или заштитни душеци за да ја заштитите вашата маса, или бирото од гребнатини, измет и истурање. Овие чаршави се машини што се перат за лесно расчистување и употреба, суво на воздухот. Бидејќи е изработен од полиестер, истурените течности брзо ќе се исушат. Поради светлото за снимање, вистинската боја е малку различна од сликата. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени поволни цени за правоаголник Табела за печење полиестер за заштита на полиестер црна 63 "x 55" 100% вртено полиестер. Земја на потекло : Увезен. Достапна големина : 63 "x 55", 71 "x 55", 83 "x 59". Форма на правоаголник. Совршен за секојдневни семејни оброци, забави за вечера, празници и секоја посебна пригода. Заштитете ги вашите маси и мебел од гребнатини и сонце зраци. Пакет вклучуваат : 1 x чаршав. Машинско миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите