.

.

Дрво Средновековен Дрвен Ѕид На Замокот И Порта Грчки Стил Дизајн На Уметнички Дела Од Средината На Векот, Правоаголна Покривка За Маса За Трпезарија Кујнски Декор

Дрво Средновековен Дрвен Ѕид На Замокот И Порта Грчки Стил Дизајн На Уметнички Дела Од Средината На Векот, Правоаголна Покривка

DEN 319.84
Износ

ЖЕЛБАТА ДРВО чаршафи не е зашиена околу рабовите така што може да се скрати во било која големина, можете да го користите на постелнина маса или кабинет за да ја задржите прашината. УПАТСТВА ЗА НЕГА : Машинско перење во ладна вода и сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите