.

.

Чаршафите за ткаенини на пионерски ткаенини, повеќебојни, 60 w 102 l

Чаршафите за ткаенини на пионерски ткаенини, повеќебојни, 60 w 102 l

DEN 2.67
Износ

Покријте ја вашата трпезариска маса од крај до крај во шарм во земјата со чаршав за пионерски чаршафи. Одликувајќи се со целосен дизајн на крпеница на светло црвени флорали, шарени медалјони и сино-бело ретро-инспирирано печатење, овој весел чаршав создава добредојден изглед во која било трпезарија. Облечете ја масата, а потоа измешајте и совпаѓајте ја со координативни влошки за столчиња, салфетки, пласмати и постелнина за кујни за целосен изглед на селска шик во вашата кујна и декор за трпезариска маса што ќе ги има вашите гости кои сакаат да останат само уште еден пијалок. Написот на чаршавот е направен од трајна мешавина од памучно-полиестер што се мери на 60-инчи за 102 инчи и е машина што може да се пее за лесна нега. Достапно во најразлични големини за совршено вклопување за вашата трпезариска маса, чаршавот за пионерски пионер е совршен начин да го засилите вашето поставување за јадење.meet REE : Ree Drummond е најпродаваниот автор на Timesујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјални медиуми, феном на социјални медиуми, социјални медиуми, феном на социјални медиуми, социјални медиуми, феном на социјални медиуми , и жената што стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Наменети да се мешаат и да се совпаѓаат со сите модели на пионерски модели памук/полиестер мерки за мерка 60 "W x 102" l лесна нега, машина што може да се пее достапна во најразлични големини за да одговара на скоро секоја табела што се наоѓа исклучиво на.

R

Им се допаѓа и на купувачите