.

.

Каранфил Дома Модата Триаголник, 60 108 Винил Чаршав Заштитник

Каранфил Дома Модата Триаголник, 60 108 Винил Чаршав Заштитник

DEN 239.84
Износ

Овој Триаголник 60" х 108 " Винил Чаршав Заштитник ќе го чува вашиот фин лен безбеден дури и од најнеуредните ситуации. Идеален е за заштита на вашиот мебел за време на забави и други настани. Овој јасен заштитник за чаршав е изработен од висококвалитетен, 3 ga винил, што го прави издржлива опција. Лесно може да се избрише кога настанот ќе заврши. Неговиот транспарентен дизајн не ја одзема убавината и бојата на вашиот чаршав. Овој капак е достапен во различни форми. Триаголник, 60" х 108 "Винил Чаршав Заштитник : Мерки 60" х 108". Ги чува фините ленени чаршафи безбедни од неред. Круг чаршав заштитник е направен од 3 ga винил. Идеален за заштита на вашата маса за време на состаноци со пријателите и семејството. Лесно брише чисти со сунѓер во топол, сапун раствор. Достапно во различни големини, вклучувајќи триаголник, овален, квадрат и круг.

R

Им се допаѓа и на купувачите