.

.

Сечење Продавница Правоаголник Сатен Црна Маса Тркач Со Бела Пластика За Еднократна Употреба Водоотпорен Чаршафи За Декорација Партија-Во собата на 4

Сечење Продавница Правоаголник Сатен Црна Маса Тркач Со Бела Пластика За Еднократна Употреба Водоотпорен Чаршафи За Декорација

DEN 2.67
Износ

Нашата елегантна комбинација на чаршав и тркач на маса веднаш ќе го подигне декорот на вашиот простор и ќе додаде шармантна раскош во амбиентот на вашиот настан сатенскиот тркач на маса има должина од 108 инчи/274 см (прибл.), и ширина од 11 инчи/28 см (прибл.). Овој чаршав совршено покрива маса или површина за заштита од гребнатини и истурањеовој сет за тркачи за маса за чаршафи е совршен за внатрешна и надворешна употреба. Идеален за свадби, родендени, приеми, Божиќ, Ноќта на Вештерките, годишнини, тушеви за бебиња, тушеви за невести, забави за јадење, градини, излети и многу повеќе Пакетот Вклучува : пакување од 2 парчиња 11"x108"-инчни сатенски тркачи за маса и пакување од 2 парчиња од 54" x 108-инчни пластични чаршафи се вклучени во комплетот од 4. Одлични пакети за забави со вредност, достапни во количини погодни за свадбени банкети и други собири. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : чаршавот е изработен од врвна пластика која е водоотпорна и отпорна на дамки, не само што и дава на вашата маса убав и весел изглед, туку и чува од гребнатини. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Ставете го нашиот пластичен чаршав на површината на табелата со правоаголник. Ако случајно добиете дамки, едноставно избришете ги нежно со крпа, а чаршафите за забави ќе бидат беспрекорни како нови. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Додадете романтичен и убав амбиент на вашиот настан украсувајќи го со тркач на сатенска маса и чаршафи за еднократна употреба. Како резултат на тоа, вашата забава ќе изгледа спектакуларно.

R

Им се допаѓа и на купувачите