.

.

Чаршав Со Ресни Водоотпорен Капак На Масата Отпорен На Истурање Масло за Надворешни затворени 78, 7х55

Чаршав Со Ресни Водоотпорен Капак На Масата Отпорен На Истурање Масло за Надворешни затворени 78, 7х55

DEN 175.84
Износ

ЗОШТО НАС?. Овој чаршав со ресни е изработен од врвен полиестер и памучна постелнина за да се обезбеди заштита на вашата маса и мебел. Водоотпорната обвивка и добро обработената ткаенина го прават капакот на масата мазен, мек, еластичен, отпорен на истурање и отпорен на брчки. Исто така, се одликува со класичен текстуриран модел, погоден за вашата трпезариска маса, Кафулиња, ресторани, свадби, забави, излети, маса за внатрешен двор и многу повеќе, создавајќи прекрасна празнична карактеристика за вашето семејство и пријателите да уживаат заедно. Овој водоотпорен чаршав е лесен за нега. Машината што се пере во ладна вода со нежен детергент, со помош на фен или закачена способна крпа за сушење, цврсто зашиената ресна раб ќе се држи добро по миењето. Обезбедуваме 24-часовна услуга за клиенти, 90-дневно бесплатно враќање и 2-дневна брза испорака. Доколку имате какви било прашања во врска со овој чаршав со ресни, слободно контактирајте не. ЗОШТО ОВОЈ ПРОИЗВОД? Овој чаршав со ресни е изработен од врвен полиестер и памучна постелнина за да се обезбеди заштита на вашата маса и мебел. Водоотпорната обвивка и добро обработената ткаенина ја прават мазна, мека, еластична, отпорна на истурање и отпорна на брчки. Нашиот водоотпорен чаршав е направен од квалификувани занаетчии. Полите се дизајнирани со преклопена граница и фино шиење за да обезбедат елегантен изглед и без лабави нишки. Машината што се пере во ладна вода со нежен детергент, со помош на фен или закачена способна крпа за сушење, цврсто зашиената ресна раб ќе се држи добро по миењето. Водоотпорниот чаршав има класичен текстуриран модел, погоден за вашата трпезариска маса, Кафулиња, ресторани, свадби, забави, излети, маса за внатрешен двор и многу повеќе. Создава прекрасна празнична карактеристика за вашето семејство и пријателите да уживаат заедно. Овој извонреден чаршав со ресни е совршен спој на рустикална убавина и модерна практичност, без напор го подобрува секој декор и го прави секој оброк прекрасно искуство. Како Да Се Пресмета Соодветен Чаршав? Чекор 1 : Измерете го широкиот Чекор 2 : Пресметајте ја соодветната големина на чаршавот како што следува : Должина На Чаршав = Должина На Маса + Должина на Капка x 2 Ширина На Чаршав = Ширина На Масата + Должина на Капка x 2 предложената Должина на Секоја Капка За Правоаголна Маса е помеѓу 6 инчи (15 см) и 12 инчи (30 см), или можете да изберете координиран чаршав со вашата омилена должина на капка. ЗАБЕЛЕШКА овој капак на масата се додава со водоотпорен слој, но сепак е направена ткаенина, препорачана да се избрише навреме во случај водата да навлезе во крпата за маса. Материјал ЗА СПРЦИФИКАЦИИ : полиестер, Големина на памучна постелнина( продолжена) : 78, 7х55ин. ЌЕ ДОБИЕТЕ 1x Чаршав со Ресни 78, 7х55".

R

Им се допаѓа и на купувачите