.

.

Правоаголна Покривка За Маса, Еднобоен Чаршав Со Пруги Со Реси, Памучна Елегантна Покривка За Маса За Ресторан Божиќ Ноќта На Вештерките Партија-Жолта-150*

Правоаголна Покривка За Маса, Еднобоен Чаршав Со Пруги Со Реси, Памучна Елегантна Покривка За Маса За Ресторан Божиќ Ноќта На

DEN 207.84
Износ

Животот не се однесува само на огревно дрво, ориз, масло, сол, сос, оцет и чај, туку и на квалитетот на животот. Ако сакате да го подобрите квалитетот на животот, изберете чаршав што ќе ви помогне. Добредојдовте во нашата продавница за купување. Нашата продавница е поддржана од вековни производители на текстил. Совршената комбинација на рачна работа и машина го прави квалитетот и квантитетот на производот супериорен во однос на другите производи. Оваа продавница има широк спектар на чаршафи, кои ви даваат различни избори. Е-маил : ● Уникатен дизајн : уникатен дизајн на изглед, едноставна структура, погодна за надворешна декорација. ● Различни избори : 3 различни големини на чаршафи, секогаш има 1 што ви се допаѓа. ● Памучна ткаенина : отпорна на прашина, нелизгачка, разубавувачка декорација. ● Применлива сцена : дневна соба/отворено/трпезарија/балкон. ®Спецификација : . ● Големина : од 100х150см до 150х360см. ● Стил : лесен луксуз. ● Категорија на производи : чаршав. ● Тежина : 1 кг. € Пакет quack : . Правоаголен чаршав*2. Е-маил : 1. Рачно мерење, ќе има грешка од 3-4см, ве молиме бидете внимателни ако ви пречи. 2. Поради различни монитори, ќе има мали разлики помеѓу вистинскиот објект и сликата. 3. Ве молиме потврдете ја бојата и големината пред да ја купите. 4. Ви посакувам среќен живот. `+Услуги На Клиентите : . Ако имате какви било прашања, ве молиме напишете ни, ние ќе одговориме на вашата порака што е можно поскоро, ви посакуваме среќен живот. НЕЖЕН ДИЗАЈН НА ЛЕНТИ со РЕСИ : овој чаршав со еднобојна боја има деликатна шема на ленти со реси,Додадете поп боја на вашата трпезариска маса,Заштитете ја и украсете ја вашата трпезариска маса во исто време,Направете го вашиот оброк попријатен. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : 100% памучни чаршафи,цврста ткаенина Со Текстура, Чувајте ја вашата трпезариска маса елегантна и шик. ГОЛЕМИНА : Од100х150см to150x360cm.To избегнувајте грешки при купувањето,измерете ја големината на вашата маса пред да нарачате.Забелешка : Општо земено, големината на чаршавот е поголема од онаа на масата. МЕТОД НА ЧИСТЕЊЕ : машинско перење одделно во ладна вода со благ детергент,Не избелувајте,Закачете се да се исуши,Избегнувајте изложување. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ : Овој чаршав дава моментално и убаво преуредување на вашата инаку обична маса, Одлична За Семејни собири Фестивалска Забава секојдневна употреба во прослави и ресторани.

R

Им се допаѓа и на купувачите