.

.

Црна проверка 96 30 Пластични престојувања ставете ги броевите на чаршафите

Црна проверка 96 30 Пластични престојувања ставете ги броевите на чаршафите

DEN 0.33
Износ

Подгответе ја вашата забава или табели за настани во класична елеганција со нашата црна проверка, останете табели за табели. Секоја пластична табела што опфаќа мерки 30 ”x 96” и има еластични околу рабовите за да се одржи цврсто на место. Продадени во пакувања од 3, чаршафите што се пријатни за буџетот може да се користат за секоја пригода! Овие облоги за табели за еднократна употреба помагаат да се заштитат таблетите од излевање и хаос додека нудат практичен додаток на вашата партиска табела. Секоја од овие е совршен за акцентирање на масата за торта, масата за подароци или масата за вклучена храна. Идеално за едноставно и лесно украсување на забави, оваа материја за партија за еднократна употреба е направена за лесно расчистување. Одлично и за роденденските забави, тушевите за бебиња, невестинскиот туш и многу други настани! Зафатете едно од овие за следната прослава, здружени или забава. Обидете се да ги спарите овие задолжителни, главни предмети со други материјали за координација и украси за забави за да создадете завршен таблата. 3 Останете ставете ги табелите за црна проверка. Пластични мерки за табели 30? x 96?. Пластичен чаршав за лесно расчистување. Совршено за секаков вид забава. Координира со другите наши партии за црна проверка.

R

Им се допаѓа и на купувачите