.

.

Онтансон со повеќебојни лимонски вар дизајн винил затворен и надворешно неткана поддршка за кујнски пикник за пикник

Онтансон со повеќебојни лимонски вар дизајн винил затворен и надворешно неткана поддршка за кујнски пикник за пикник

DEN 3.00
Износ

Колекцијата за чаршафи со опции за опции за оптоварување со опции за винил, погодни за употреба во јадење во затворен и на отворено. Совршен за семејни собири, скара во дворот и излети. Написите за чаршафи се лесни за чистење со бришење или чистење на распрснување. Подгответе се да ги импресионирате пријателите и семејството со деликатна боја и дизајн. Круг, 55 "x 70". Трајни машини избледени и отпорни на абење. Увезени. Направено во Турција.

R

Им се допаѓа и на купувачите