.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 2.00
Износ

Секој пакет вклучува две разнобојни празници за време на празници за хартија за хартија, 2 КТ . Големина : И има шарени Божиќни светла околу рабовите . Совршени за Божиќ или празнична забава, овој чаршав за хартија го прави чистењето брзо и лесно . Заштитете го вашиот Табела дома, парк, училиште или каде и да славите . Исто така, не заборавајте да ги проверите другите предмети од нашиот широк избор на партиски материјали, вклучувајќи дополнителни украси и прибор за јадење за сите ваши потреби за сервирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите