.

.

елорија Цветни Печатени Тркалезна Маса Крпа Отпорни Перат Декоративни Маса Покритие За Трпезариска Маса

елорија Цветни Печатени Тркалезна Маса Крпа Отпорни Перат Декоративни Маса Покритие За Трпезариска Маса

DEN 1023.84
Износ

Елорија Презентира Печатена Елегантна И паметна крпа за тркалезна маса изработена од ткаенина Од Памучно Платно, мерцеризирана и обоена во повеќе бои за избор. Рабовите се закопчани со големо превиткување за да се даде дополнителна тежина што ја прави ткаенината да лежи рамно на масата. Имаме многу бои достапни во оваа статија во секое време за да одговараат/контрастираат со капаците на масата и тркачите. Цврстите бои секогаш одат добро со секаков вид садови, тапацир или таписерија, така што нема ризик од судир на дизајнот и достапна е две големини Ткаенина од 48 Инчи и 60 Инчи : Тип На Шема На Памучно Платно : Цветен Принт. Упатство За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. Овој Лесен За Чистење Капак За Маса Отпорен на Топлина Е Погоден за Вечери Со Шведска Маса, Трпезариска Маса, Чајна Маса, Забава, Роденден, Кафулиња, Банкет, Пикник, СКАРА, Кампување, Скара, Внатрешна, Надворешна И Секојдневна Употреба. УПОТРЕБА-Одлично за забави, банкети, централни маси, дневни соби, дом и ресторани, внатрешни и надворешни. Чаршавот е кружен, сега се достапни две големини. Едно парче по пакување.

R

Им се допаѓа и на купувачите