.

.

Есен остава пластичен чаршав

Есен остава пластичен чаршав

DEN 239.84
Износ

Создадете чувство на отворено за вашата маса со помош на падот на лисјата од пластични чаршави. Овој чаршав мери 54 "x 102 " и е изработен од пластика. Се одликува со бел врв и граници од слонова коска, кои се покриени со шема на убави лисја и желади и има бургундска трим на дното. Написот за чаршав се продава индивидуално и може да се меша и да се совпаѓа со други материјали за забави за есенски лисја. 1 есен остава пластичен чаршав. Мерки за тамори за еднократна употреба 54 "x 102". Пластичен чаршав направен за лесно расчистување.

R

Им се допаѓа и на купувачите