.

.

Секвин Чаршав За Забави - Сјај Сјај Маса Крпа Ласерски Правоаголник Маса Покрие Шалче За Свадба Бебе Туш Церемонија Роденден Торта Маса Празник Банкет Декор, Теал

Секвин Чаршав За Забави - Сјај Сјај Маса Крпа Ласерски Правоаголник Маса Покрие Шалче За Свадба Бебе Туш Церемонија Роденден

DEN 0.67
Износ

УНИКАТЕН ЕФЕКТ НА РЕФЛЕКСИЈА : блескавите чаршафи на правоаголникот можат да рефлектираат различна светлина под различни агли. Колку е посилна светлината, посветла чаршав рефлектира, што обезбедува весела и фестивалска атмосфера за ситуацијата. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : Секое пакување вклучува 1-парче светкава ткаенина за маса која е изработена од мека и мазна полиестерска ткаенина. Чаршавот со технологија за бронзирање е сјаен и светкав. ШИРОКО КОРИСТЕН : иридентниот чаршав за маса е совршен за роденден, маса за торта, свадбена церемонија, туш за бебиња, банкет, годишнина вечера и сите тематски забави. Сјајните квадратни крпи за маса може да се користат како чаршав одделно или како преклопување на масата со други чаршафи за украсување.

R

Им се допаѓа и на купувачите