.

.

Враќање на чаршафи со винил за винил, пролетен чаршав пластичен пикник на отворено и кампување водоотпорен табела за масло за маси за правоаголник за маси за право?

Враќање на чаршафи со винил за винил, пролетен чаршав пластичен пикник на отворено и кампување водоотпорен табела за масло за

DEN 175.84
Износ

60x84in Винил партиски чаршав. Партијата пластична чаршав се вклопува за повеќето големини на табели со правоаголник. Обвивките на пролетната маса се изработени од премиум пластика, цврста и издржлива, поздравна и водоотпорна и лесна за бришење. Makeе направи незаборавна меморија, со пријатели, дете, возрасни за Божиќ, Нова Година забава. Дизајн на злато запечатување, сјае и светло. Дизајнот на златна точка ќе ја прикаже вашата правоаголна маса елегантно. Совршен начин да ја декорирате вашата маса на забавата.Сурпрезијата! linen rectangle tablecloth checker tablecloth christmas tablecloth rectangle tablecloths for rectangle tables 60 x 120 washable oblong tablecloth linen tablecloth vinyl tablecloth fall tablecloth large round tablecloth peva tablecloth polyester tablecloth black plastic tablecloth The tablecloth rectangle is made of premium PVC material. Дали е без фаталат, без латекс и без мирис и многу еколошки за вашето семејство . Трза за маса за правоаголник е погодна за табела со голема големина на табелата.

R

Им се допаѓа и на купувачите