.

.

Цветни Чипка Прозорец Завеса Широк Темносина

Цветни Чипка Прозорец Завеса Широк Темносина

DEN 1.00
Износ

Lovemyfack чиста чипка завеси се прекрасен избор за декорација на вашиот прозорец. Овие завеси, исто така, прават совршен избор за позадини на свадби, саеми, роденденски забави, кабини за фотографии, изложбени салони, театри или каде и да сакате да додадете допир на час. Необложената завеса овозможува природна светлина да тече низ неа. Секој панел е широк 58 инчи со џеб од 4 инчи за прачка за завеси. Се препорачува само за хемиско чистење или чистење на самото место. Цветни Чипка Прозорец Завеса 58 Инчен Широк Темносина.

R

Им се допаѓа и на купувачите