.

.

Дрво Фланелен Поддржан Чаршав Водоотпорен Масло-Доказ Пвц Маса Крпа Дамка Отпорни На Бришење Маса Покрие Сончоглед

Дрво Фланелен Поддржан Чаршав Водоотпорен Масло-Доказ Пвц Маса Крпа Дамка Отпорни На Бришење Маса Покрие Сончоглед

DEN 2.00
Износ

60 инчи (152х152см) Се Вклопуваат за 3-5 лица. 45х50 Инчи (114х127см) Одговара за 2-3 лица.Најдобро миење на рацете, сушење на машината за сушење или закачување за сушење,не избелувајте. 45х55 Инчи (110х140см) Одговара за 2-3 лица. Чаршавот ЗА ДРВЈА СО ЖЕЛБИ има извонредна извезена цветна шема и дизајниран да изгледа текстура, но всушност мазна површина, така што нема грижи ако храната за бебиња се суши на неа. 60х102 инчи (150х260см) Одговара за 6-8 лица. Заштитете ја вашата маса. Дали некогаш ви пречеле неотстранливи дамки на вашата маса? Дали се чувствувавте депресивно затоа што има гребнатинка на вашата новокупена совршена маса?.Опис На Производот. Добредојдовте Да Посакате Дрво. 55х70 Инчи (140х180см) Одговара за 2-4 лица. Повеќекратна Апликација. Секој од нив е изработен од винил пвц материјали со врвен квалитет, кои многу добро се завесуваат, но исто така ви даваат супериорна сила и издржливост. Ве молиме забележано : .), А Исто Така И За Сите Тркалезни Маси ( Масичка За Кафе, Трпезариска Маса, Фарма, Итн. Димензија На Чаршав : .Потребно е малку или никакво пеглање.

R

Им се допаѓа и на купувачите