.

.

Цветни кружни винил чаршав водоотпорен трпезариски покритие шарени 60 диа

Цветни кружни винил чаршав водоотпорен трпезариски покритие шарени 60 диа

DEN 255.84
Износ

Овој винил чаршав може да ги разубави табелите. Бидејќи е изработен од винил, истурените течности брзо ќе се исушат. Написот за чаршав може да се користи како влошки за биро или заштитни душеци. Заштитете ја вашата табела од премногу употреба, од неочекувани гребнатини и дамки, истурање, измет, итн. Овој заштитник на маса се користи во сите видови на врвови на мебел, како што се кујната и дрвената трпезарија, итн. За да го задржите вашиот таблет, мебел како оригинална убавина. Овие чаршафи се преправени за миење на рацете; Лежете рамно на суво. Измерете ја големината на табелата пред да купите. Варијабилноста од 2-3 см е можна заради процесот на мерење. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата од сликите. Единствени поволни цени Цветни тркалезни винил водоотпорен чаршав направен од траен винил материјал. Достапна големина : 60 ​​"Дија. Тркалезна форма на форма и цвеќиња со цвеќиња. Совршен за кујни, трпезарии, работни места за пишување, кафе и крајни табели, ТВ -клупа. Чиста со сунѓер или влажна крпа со блага чистачка се препорачува. Вклучува 1 парче табела само.

R

Им се допаѓа и на купувачите