.

.

Марта Стјуарт Дејзи Стрип Ткародотетнички плочи единечен пакет, зелена, 60 x84

Марта Стјуарт Дејзи Стрип Ткародотетнички плочи единечен пакет, зелена, 60 x84

DEN 271.84
Износ

Додадете класичен печатење на ленти на вашиот плоча со табелата со ленти со ленти Марта Стјуарт. Прекрасната шема на ленти ќе биде совршена позадина за вашиот сад за вечера и ќе го воздигнете вашиот декор на маса. Изработена со ткаена, богата со памук, овој чаршав е издржлив за долготрајна употреба и ќе го заштити вашиот таблет. Совршено за употреба во текот на целата година за секојдневно јадење, празнични простории за празници и формални вечери. За лесно чистење, овој чаршав е машина што може да се мие за лесна грижа. Прекрасно печатење на ленти со ленти : Марта Стјуарт Дејзи Стрип чаршав е убаво отпечатен со класичен дизајн на ленти, Обезбедете ја текстурираната ткаенина од Chambray . Трајна и боја : За долгогодишна употреба . Димензии : Оваа Марта Стјуарт Дејзи Стрип мерила од 60 инчи од 84 инчи . Колекција на Daisy Stripe : Прикажете ја вашата чаршав за ленти со ленти со координативните плакати и салфетки од Марта Стјуарт Дејзи Стрип Колекција за целосен изглед за целосен изглед вашата поставка на табелата. Се продава одделно . Машината за перење : Кога се појавуваат истури или несреќи, расчистувањето е едноставно, машинско миење за чист пејзаж . Упатства за нега : Машинско миење ладно на нежен циклус со слични бои, само белило што не се хлор, суво суво ниско, отстранете, отстранете Веднаш, железо на најниско поставување.

R

Им се допаѓа и на купувачите