.

.

Блузи За Жени Мода Женски Печатење Пролет И Лето Повик V - Вратот Печатени Долг Ракав Врвот Дами Врвот Сина М

Блузи За Жени Мода Женски Печатење Пролет И Лето Повик V - Вратот Печатени Долг Ракав Врвот Дами Врвот Сина М

DEN 3.00
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 21см/8.27" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 22см/8.66" должина : 67СМ/26.38" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" Рамо : 42см/16.54" ракав : 23см/9.06" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.77" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" РАКАВ : 24СМ/9.45" должина : 69см/27.17" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" рамо : 44см/17.32" РАКАВ : 26см/10.24" должина : 70см/27.56" мода женски печатење Пролет И Лето обични v - вратот печатени долго ВРВОТ на ракавоткарактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење2. Уникатниот дизајн ве прави попривлечни.3. Совршен со вашите омилени шорцеви, хулахопки, црни секојдневни панталони, фармерки итн.4. Погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Удобно и опуштено, поудобно за носење информации за производот : 1.Модна женска облека.2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Модерен долг sleeves.It модерен и ве прави толку убави.Материјал : 95% полиестер, 5% еластанеокација : дневно, случај, метод на Перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, aut и зима што добивате : 1*Женски Врвови Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина,лесен и удобен, удобен за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.

R

Им се допаѓа и на купувачите