.

.

Синдисус Жени Обична Еднобојна Маичка Блуза Дами Тенок Фит Пуловер Ладно Рамо Викенд Оглавник Вратот Основна Маица

Синдисус Жени Обична Еднобојна Маичка Блуза Дами Тенок Фит Пуловер Ладно Рамо Викенд Оглавник Вратот Основна Маица

DEN 1.33
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза Со Цврста Боја, Летна Ладна Маичка За Рамо, Лабава Основна Шема На Вратот На Оглавникот Тип : Цврста Боја : Црвена,Сина,Зелена,Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер+Должина На Памук : Должина На Колкот Деколте : Оглавник Должина На Вратот : Краток Ракав,Секси Ладни Раменици Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : женска удобна маица, дише, мека, удобна и лесна. Обезбедете пријатно искуство со носење.2. Дизајн : Оглавник на Вратот, краток ракав,Ладно Рамо, Продадена Боја, лабави туники, секојдневни блузи, основни маици, летна маица на плажа.3. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; ако ја напикате кошулата во панталоните, ќе изгледа многу стилски, лично и витко.4. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Маици Со Кратки Ракави, Секојдневна Ладна Блуза На Рамо, Маичка, Маица, Летни Врвови,Летна Блуза, Летна Кошула, Основни Блузи. Материјал-Полиестер+Памук. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневна Маица за Вратот На Оглавникот, Краток ракав Еден Ладен рамо блузи, лабава маичка кошула, Еднобојна блуза, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите