.

.

Бомото Жените Харем Панталони Широки Комбинезони За Нозе Ремени Ромпер Слободно Време Кратки Панталони Плажа Мини Панталони Темносина Л

Бомото Жените Харем Панталони Широки Комбинезони За Нозе Ремени Ромпер Слободно Време Кратки Панталони Плажа Мини Панталони

DEN 199.52
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Квадратни Врвови На Вратот, Еднобоен Комбинезон, Летни Резервоари Кратки Панталони Тип На Шема : Цврст Дизајн На Боја : Џебови Боја : Зелена, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучно Деколте : Квадратна Должина На Ѓердан : Должина На Кратки Ракави : Сезона Без ракави : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Полиестер, цврсти комбинезони, дише, мек и удобен.2. Комбинезон без ракави за жени, широки панталони за нозе, цврста боја, краток ромпер за жени. Многу секојдневни и секси комбинезони за жени.3. Комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.4. Нега на облека : Рачно перење, ладно миење во машина. Не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата.5. Појавување : Комбинезоните може да се совпаднат со разновидна облека, како што се дуксери, Маици, блуза итн. Можете да ги носите со вашата омилена облека и чевли.Содржина на пакетот : 1 х Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Летни Панталони За Харем На Плажа, Моден Широк Хаваи Краток Костим за Играње. Материјал-100% Памук. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Лабав Комбинезон Во Еднобојна Боја, Бохо Палацо Дневни Панталони, Широка Нога, Два Џебови, Грб На Клучалката, Еластични Кратки Панталони Ромпер За Комбинезони. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Може да се Носи на Работа, Спорт, Клубови, Забави, Одмори, Плажи, Патувања и Други Прилики. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите