.

.

Женски Тимови Дозвола Жени Мода В-Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Поставува Широк Нога Панталони

Женски Тимови Дозвола Жени Мода В-Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Поставува Широк Нога Панталони

DEN 431.84
Износ

Жени Мода V - Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Поставува Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни комплети,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, пролетен секојдневен комплет .2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женска Пригода : Дневен Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекстил : Секојдневен, Сексислав должина : Краток Ракавкако да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Жени Поставува Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Врвови Должина : 68см/26.77" Ракав : 25см/9.84 "Шорцеви Должина : 43см/16.93" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Врвови Должина : 70см/27.56" Ракав : 26см/10.24 "Шорцеви Должина : 44см/17.32" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Врвови Должина : 72см/28.35" Ракав : 27см/10.63 "Шорцеви Должина : 45см/17.72" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Врвови Должина : 74см/29.13" Ракав : 28см/11.02 "Шорцеви Должина : 46см/18.11" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Врвови Должина : 76см/29.92" Ракав : 29см/11.42 "Шорцеви Должина : 47см/18.50" Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126cm/49.61 "Врвови Должина : 78cm/30.71" Ракав : 30cm/11.81 "Шорцеви Должина : 48cm/18.90" Материјал : Изработен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал. Совршено Истегнување, Материјал За Дишење и Мека Текстура. Стил : Дизајниран Со контрола на стомакот широкиот појас ги контурира вашите облини и го обликува вашето тело. Одликувајќи се : Секогаш подготвен за секојдневно, лежалка и одмор! Аеродромската облека е многу растеглив материјал и толку симпатична и ласкава за секој тип на тело. Совршен за есенска зимска пролет. Повод : Совршен За Вежбање, Теретана, Џогирање, Пешачење, Велосипедизам, Јога, Забава, Клуб, Шопинг, Патување, Облека на Плажа, На Отворено и Секојдневен Живот. Широки апликации : лесно може да одговара со здолниште, хеланки, слаби панталони, фармерки, шорцеви или алс пижами. 340 парчиња комплети совршено се совпаѓаат со патики, спортски чевли.

R

Им се допаѓа и на купувачите