.

.

Кентаки Wildcats Tairway Stand Golf Tag

Кентаки Wildcats Tairway Stand Golf Tag

DEN 575.84
Износ

Однесете ја вашата игра за голф на следното ниво со носејќи ја оваа торба за голф во Кентаки Wildcats Stand Golf за време на следната битка на курсот. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. 14-насочни раздвојувачи на целосна должина. 2 рачки за помош на лифт. 5 патенти џебови. Бренд : Тимски голф. Поладен џеб. Везена графика. Торбичка за вредности на руно. Увезени. Интегрирана горната рачка. Материјал : 60% најлон/40% пластика.

R

Им се допаѓа и на купувачите