.

.

РИКО НЦАА магнетски стрела сет, патки на Универзитетот во Орегон

РИКО НЦАА магнетски стрела сет, патки на Универзитетот во Орегон

DEN 1.00
Износ

Rico Industries ви носи следниот чекор во магнетните стрела. Сублимираниот дизајн го прикажува логото и боите на вашиот омилен тим, и без остри точки, ова е совршена игра за целото семејство. RICO NCAA Magnetic Dart Set, Универзитет во Орегон Патки : Сублимиран дизајн. Го прикажува логото и боите на омилениот тим. Совршена игра за целото семејство. 1 магнетна табла и 5 магнетни пикадо. Погодно за возраст од 8 години и на повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите