.

.

Неонски гумен гума од Сан Франциско гиганти

Неонски гумен гума од Сан Франциско гиганти

DEN 8399.84
Износ

Барате да го научите вашиот мал Leaguer на Playball? Тогаш оваа серија на топката „Френклин Спорт Пробрит“ е за вас! Направено е од гумен состав на сунѓер што го прави идеално да се научи да се игра, бидејќи е помек од повеќето официјални бејзбол. Забавно е и за малите деца заради светлите бои! Поддржете го омилениот клуб MLB со официјални клупски логоа на сите топки! Сите клубови доаѓаат во разновидни бои. Нема подобар начин вашето дете да научи да го сака својот роден градски тим и да го игра омиленото минато време на Америка! Френклин Спортски про-светла гумена пена Бејзбол : Одлично за Teeball : Овие топки за пробивање се совршени за секој млад играч на теибал да ги практикуваат своите вештини за фаќање и фрлање. Тимови на МЛБ : Поддржете го омилениот тим на МЛБ со автентични тимски логоа и бои!. Официјална големина : Овие топки се конструирани со официјална големина 9 ", за да можете да вежбате точно како играте. Технологија на сунѓерно гума : нашето солидно сунѓерско гумано јадро обезбедува најлесна официјална топка можна, совршена за практика и обука на топката со топка. Играјте безбедно : Нашево : Нашево : Нашето наше : Наше : Наше : наше. Цврстата гума од сунѓер прави фрлање и фаќање безбедно за младите играчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите