.

.

Спортски 64-парчиња NFL-градежен блок за градежни зона, Далас Каубои

Спортски 64-парчиња NFL-градежен блок за градежни зона, Далас Каубои

DEN 795.84
Износ

Поставете ја сцената за вашиот омилен тим и нивните противници со крајната зона поставена од Ојо. Официјално лиценцираните комплети на крајната зона на Ојо се совршен начин за прикажување на омилените играчи на Ојо. Официјалниот тим за пишување е отпечатено на крајните зони. Секој сет на теренот вклучува два мини -ликови на тимот на Ојо, еден минифигура на судијата Ојо, фудбал, шише со вода и 59 градежни блокови Ојо, потребни за изградба на крајната зона за вашиот тим. Со 64 парчиња во кутијата, ова е одличен подарок за секој обожавател. Печатените и собраните комплети на крајната зона OYO се компатибилни со другите значајни играчки за градежни блокови, како што се LEGO, K'Nex, Mega Bloks и многу повеќе. OYO Sports 64-парчиња NFL Cend Black Block Block, Далас Каубои : Возраст Опсег : 6 години и нагоре. Официјално лиценцирани комплети на крајната зона на Ојо. Официјалниот тим за пишување е отпечатено на крајните зони. Секој сет на теренот вклучува 2 минијатури на тимот на Ојо, 1 рунда на Ојо, фудбал, шише со вода и 59 градежни блокови Ојо, потребни за изградба на крајната зона за вашиот тим. Печатено и собрано. Комплетите на крајната зона на Ојо се компатибилни со другите значајни играчки за градежни блок, како што се LEGO, K'Nex, Mega Bloks и многу повеќе. Димензии на крајната зона OYO Sports : 5 "x 10" со цел 3,5 "цел на терен. Доаѓа со технологија за брз клик. Предупредување : Опасност за гушење : мали делови, не за деца под 3 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите