.

.

Господар на игри NCAA 7 Мини кошарка, Универзитет во Јужна Каролина Гамекокс

Господар на игри NCAA 7 Мини кошарка, Универзитет во Јужна Каролина Гамекокс

DEN 1.00
Износ

Без разлика дали сте во дворот или се затегнувате во играта, оваа кошарка ќе биде совршен додаток на забавата на денот на вашата игра. Мастер за игри NCAA 7 „мини кошарка, дијаметар на Универзитетот во Јужна Каролина Гамекокс : 7“. Лого на тим со целосна боја. Ден на играта забава. Материјал : гума. Модел# 179238.

R

Им се допаѓа и на купувачите