.

.

Насловна брзина на турнеја брзина голф топки, пакет, жолти

Насловна брзина на турнеја брзина голф топки, пакет, жолти

DEN 3.00
Износ

Насловот ® Брзина на турнеја. Брзината ги исполнува перформансите. Насловот за перформанси на титулата (TPU) во комбинација со комерцијален слој на обвивка, а реформулираното јадро создава неверојатна комбинација на брзина и спин за да ги покрие сите удари, до зелена боја . • tfor голфери кои сакаат да играат најдобро и да се натпреваруваат, но на пријателски за буџетот Брзината на цената ги исполнува перформансите, исклучителното растојание, навлегувањето на летот на долги удари во игра, прецизна контрола на бодување, меко чувство.

R

Им се допаѓа и на купувачите