.

.

ВИЛСОН НФЛ торба за голф, мечки во Чикаго

ВИЛСОН НФЛ торба за голф, мечки во Чикаго

DEN 575.84
Износ

Искористете ја торбата за голф во Wilson NFL Cart и поддржувајте го омилениот тим на НФЛ додека уживате во идеално искуство со количка или количка. Целосно натоварен со единаесет разноврсни џебови, количка за количка и јамка за лента за колички, оваа торба постигнува многу повеќе од само поени во стилот. 14-насочни делители со целосна должина. Надворешен путер добро. 9,5 'x 8,5 "Топ. Голем џеб за облека од секоја страна. Вреден џеб од велур од секоја страна. Голем додаток џеб на секоја страна. Јамка за лента за колички. Голем основен ладилник.

R

Им се допаѓа и на купувачите