.

.

Вилсон НФЛ носи торба за голф, Тенеси Титанс

Вилсон НФЛ носи торба за голф, Тенеси Титанс

DEN 575.84
Износ

Покажете ја гордоста на вашиот тим цела сезона со Wilson NFL Carry Golf Tag. Со лесен дизајн и брз штанд за активирање, оваа торба го прави одење на курсот како лесно како да се искорени за вашиот омилен тим за НФЛ. 2 Поделби со целосна должина / 4- Пат. Лесен штанд. 9,5 'x 8,5 "горе. Голем џеб за облека од секоја страна. Вреден џеб од велур од секоја страна. 3 точки постепено двојно лента. Голем основен ладилник џеб. Држач за ракавици и чадор.

R

Им се допаѓа и на купувачите