.

.

Студио Бактон Флорент Модерен и современа сива ткаенина тапациран црна завршена салон за чај

Студио Бактон Флорент Модерен и современа сива ткаенина тапациран црна завршена салон за чај

DEN 1.00
Износ

Дневна како кралско семејство со Флорент Чаис. Оваа викторијанска инспирирана чаша има грациозен свиток назад и единечна рака со раскошно копче. Наменет да додаде и елеганција и функција во вашиот простор, Фирент е направен од цврсто дрво и тапациран во мека ткаенина исполнета со пена за најголема релаксација. Чаисот е поставен на врвот на затегнати, црни готови нозе, додавајќи модерен пресврт на оваа класична чаша. Флорент Чаис е направен во Малезија и бара собрание. Конструиран од цврсто гума и инженерско дрво; Црна завршница; Тапациран во полиестерска ткаенина и поставена со пена; Движете се назад; Копче затегнато.

R

Им се допаѓа и на купувачите