.

.

Благородна куќа Брек ткаенина Чаис салон со булстерска перница, беж и темно кафеава боја

Благородна куќа Брек ткаенина Чаис салон со булстерска перница, беж и темно кафеава боја

DEN 3519.84
Износ

Земете уникатен пристап кон дизајнот на ентериер со овој неочекуван, целосно шик салон за чаи. Едноставноста и стилот на оваа чаша започнува со своите елегантни, модерни, зашиени нозе од дрво од бреза. Нежните перничиња носат удобност и шарм, а координативната перница за засилување го завршува парчето во стил на средниот век. Потценет, директен дизајн гарантира дека вашиот современ простор ќе биде дополнително покачен со ова софистицирано решение за седење. Чистата, прекрасна естетика на оваа чаша е совршен начин за надополнување на вашата рафинирана шема за дизајн на ентериер. Нобл Хаус Брек ткаенина Чаис салон со булстерска перница, беж и темно кафеава : Вклучува : една (1) чај салон. Материјал за рамки : дрво од бреза. Материјал за перница : ткаенина. Повеќе опции во боја. Заврши рамка : темно кафеава. Потребно е собрание. Димензии : 69,50 инчи длабоко x 31,75 инчи широк x 32,00 инчи високи. Димензии на седиштето : 58,50 инчи длабоко x 31,75 инчи широк x 18,00 инчи високи. Капацитет на тежина : 300 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите