.

.

Благородна куќа Камас Фау кожа Тафутирана чајска салон со булстерска перница, темно кафеава и природен орев

Благородна куќа Камас Фау кожа Тафутирана чајска салон со булстерска перница, темно кафеава и природен орев

DEN 3.00
Износ

Стилизирајте ја вашата дневна соба на уникатни и неочекувани начини со помош на овој прекрасен салон за чаши. Оваа стилска колиба комбинира елементи на повеќе стилови на дизајн за рафиниран, убав пристап кон украсувањето на ентериерот. Традиционалниот стил се рефлектира во софистицираното, сложено детално детално прикажување на вафли со вафли. Современиот дизајн и модерен стил од средниот век се претставени преку елегантната, директна силуета, тркалезните дрвени нозе и одвојната, координирачка перница за засилување. Без оглед на вашите дизајнерски цели може да предизвикаат, оваа рафинирана количка е сигурно да го воздигне вашиот простор. Благородна куќа Камас Фукс кожа Тафутирана чај со чаша со перница, темно кафеава и природен орев : Вклучува : Еден (1) Чаиз салон. Материјал : Фаукс кожа. Материјал за рамки : Гума дрво. Повеќе опции во боја. Завршување на рамката : природен орев. Потребно е собрание. Димензии : 64,00 инчи длабоко x 30,00 инчи широк x 27,50 инчи високи. Висина на седиштето : висока 18,00 инчи. Капацитет на тежина : 300 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите