.

.

Благородна куќа затворен ткаенина Чаис салон со булстерска перница, слонова коска

Благородна куќа затворен ткаенина Чаис салон со булстерска перница, слонова коска

DEN 3743.84
Износ

Пронајдете стил и слободно време во форма на прекрасно дизајниран салон за чаши што може да се пофали со рафинирање во кој било дом. Одликувајќи се со мазен тапацир и иконски распрскувани нозе, овој салон за чаши нуди луксузен простор во вашата дневна соба за сите да уживаат. Нашиот салон за чаи е завршена со прекрасна валана перница за акцент што совршено одговара на неговата наклонета рамка, правејќи го ова и софистициран и пријатно додаток. Совршено балансирајќи ја удобноста и стилот, овој салон за чаши ве поканува да го надградите вашиот ентериер со својот спектакуларен дизајн. Нобл куќа затворен ткаенина Чаис салон со булстерска перница, слонова коска : Вклучува : еден (1) чај салон. Материјал : ткаенина. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Материјал за нозе : дрво од бреза. Повеќе опции во боја. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Димензии : 68,00 инчи длабоко x 27,50 инчи широк x 25,00 инчи високи. Димензии на седиштата : 62,00 инчи длабоки x 24,50 инчи широк x 17,50 инчи високи.

R

Им се допаѓа и на купувачите