.

.

Натаниел дома Мила Микрофибер Чаис салон, повеќе бои

Натаниел дома Мила Микрофибер Чаис салон, повеќе бои

DEN 8799.84
Износ

Оваа модерна со допир на елеганција Мила Чаис салон ќе ја заврши вашата соба за таа приватна оаза за која сонувате. Материјал за микрофибер со копчиња со затегнување се чувствуваат луксузно. Доаѓа со перница за да се истакне целокупниот изглед, но исто така да обезбеди поддршка кога седите подолг временски период. Натаниел дома Мила Микрофибер Чаис салон, повеќе бои : Затегнати копчиња назад. Перница за поддршка на граѓа. Дрвени нозе. Удобно седење. Прифатлива. Различни clors за избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите