.

.

Меридијански мебел Ориан крем Теди ткаенина Чаис

Меридијански мебел Ориан крем Теди ткаенина Чаис

DEN 7423.84
Износ

Седнете и се удобни на оваа оријана ткаенина. Супер мека крема, стрижејќи ја Теди ткаенина е добредојдена на кожата и се чувствува одлично на допир, така што времето за лепење и дремка е секогаш искуство во луксуз. Длабокиот канал за засилување додава на целокупната естетска привлечност на овој салон стол, а исто така му дава еластичен квалитет, така што трае и трае. Заоблениот дизајн е и елегантен и модерен, што го прави Chaise добро вклопување во скоро секој современ амбиент. Меридијански мебел Ориан крем Теди ткаенина Чаис.

R

Им се допаѓа и на купувачите