.

.

Османсонски класици кабриолет салон со складирање, црна кожа

Османсонски класици кабриолет салон со складирање, црна кожа

DEN 2560.00
Износ

Одморете се со најдобрите во удобноста на вашето семејство и пријатели. Ве поздравуваме да ја испробате нашата нова колекција Classics X која е произведена во партнер со мебел Casamode со цел да го постигнете најоптималниот можен квалитет. Модата и функцијата коалицираат за оптимална разноврсност, со што овој мебел е погоден за кој било простор и постојниот декор. Елегантниот чист-поставен тапацир е достапен во богата палета на бои за секој вид естетика. Исто така, има скриено складирање за вашите дополнителни неуредни работи, ќебиња, па дури и преполни играчки од вашите деца и миленичиња, и веднаш се претвора во секоја просторија во гостинска соба. За да го откриете ова во спиење, едноставно подигнете го дел од седиштето и кликнете на потпирачот за грб, дозволувајќи рамна позиција, која исто така ќе ви биде корисна ако само се чувствувате премногу уморни или мрзливи да одите во кревет откако ќе гледате некој ТВ. За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. 3-во-1 : Седнете, спијте, складирајте . Седнете удобно на нашиот потпис Црна кожа од чај, која е дизајнирана со метал и градежна рамка за супериорна сила и долготрајна издржливост . искористете ги нашите совршено скриени оддели за складирање под него под нив Нарачајте да помогнете да ја одржувате вашата дневна соба што е можно поредена . Лесна грижа : Spot Clean со агент за тапацир базиран на вода за квалитетно одржување.

R

Им се допаѓа и на купувачите