.

.

Miniyam Storage Chaise Lounge, кадифето тапациран софа за лепење на салони со перница за дневна соба спална соба, розова

Miniyam Storage Chaise Lounge, кадифето тапациран софа за лепење на салони со перница за дневна соба спална соба, розова

DEN 3.33
Износ

Опуштете се во едноставен елегантен стил со помош на Miniyam Chaise Lounge. Изградена е со цврста рамка од бор од дрво и има единечна валана рака и грб што се спушта во седиштето за класична силуета. Кадифениот тапацир додава луксузен изглед и има цевка за прилагодена допир. Седиштето и раката се исполнети со памучни влакна и има извори на седиштето за вистинската количина на поддршка додека седите. Плус, можете да го кренете седиштето за да откриете складиште за резервни ќебиња и перници. Оваа чаша пристигнува со перница за фрлање за дополнителна поддршка. Модерен дизајн : Velvet е висококвалитетен тапациран материјал со меко, мазно, луксузно чувство кое обезбедува поудобно искуство со седење за Chaise Longue. Velvet исто така може да обезбеди топлина и анти-статичка функција, изгледа многу стилски и е одличен додаток на домашниот декор. Мека тапацир : Материјалот за подлога за перница е пена и полиестер, овој материјал има добра еластичност и удобност и може да обезбеди добра поддршка за телото. Материјалот за полнење на задната перница е пена, што може да обезбеди подобра поддршка за лумбалниот регион и да ве направи поудобно да уживате во времето за релаксација . Просторот за складирање : Отворете ја перницата на седиштата и има малку голем простор за складирање под нив, што е доволно За да чувате перници, ќебиња и други мали предмети внатре . Разновидност : Погоден е за различни поставки, вклучувајќи соби за дневни простории, спални соби, студии и многу повеќе. Неговата разноврсност, мека тапацир и складирање го прават одличен додаток на вашиот дом за украси, како и совршен начин да ви помогнеме да се опуштите и да уживате во мирно време . Тип на производи за производи за производи : Chaise Lounge. Севкупна димензија : 60,6 "× 30,3" × 27,5 ". Висина на седиштето : 17,3". Големина на тркалезна перница : 7 "× 7" × 26 ". Висина на ногата : 4,5". Севкупна тежина на производот : 77 bs. Капацитет за седење : 1. Материјал за тапацир : кадифе. Материјал за полнење со перница : пена+полиестер. Материјал за полнење со перниче : пена. Материјал за рамки : ; цврсто дрво+иверица+пролет. Видови дрвени : еукалиптус. Материјал за нозе : Метал. Боја на нозете : злато. Густина на пена : 1,7 bs./cu.ft . Тип на рака : круг. Фрли перници : Бр. Отстранлив капак за перница : Бр. Реверзибилни перничиња : Не. Складирање : Да. Големина на просторот за складирање : L50.8 "× W23.2" × H6.3 ". Капацитет на тежина : 500 bs. Грижа на производот : Избришете ја чистачката ткаенина. Мека и мазна кадифена тапацир за удобно искуство со седење. Скриен простор за складирање под седиштето перница. Пена со висока густина исполнето седиште за супериорна удобност. Модерен дизајн со златни метални нозе и кадифено тапацир.

R

Им се допаѓа и на купувачите