.

.

Аукфа модерна салон за чаи- затворен стол за домашна канцеларија мал простор дневна соба за одмор и читање- црно

Аукфа модерна салон за чаи- затворен стол за домашна канцеларија мал простор дневна соба за одмор и читање- црно

DEN 1.00
Износ

Салата „Аукфа Чаис“ ќе ве натера да влезете во Dreamland во моментот кога ќе легнете! Пиењето утринско кафе, удирајќи се со добра книга, па дури и земајќи средно време Catnap, овој поканувачки салон за чаши обезбедува совршено место за секоја пригода. Фали. Современ елегантен дизајн со чисти линии, заоблено седиште и заоблен грб, овој хаиз е идеален додаток на спална соба или дневна соба. Плус, потпирачот за грб обезбедува поголема поддршка кога легнете за мрзливо читање или дремки. Овој дизајн ќе. Осигурете се дека овој Chaise Longue никогаш нема да излезе од стил. Карактеристики : Елегантен дизајн- заоблен грб и седиште со малку наклонети метални нозе, му даваат на оваа чаша салон карактеристична форма, истакнувајќи ја својата модерна силуета . Удобното седење- Закривеното седиште го гушка вашето тело, контурирање на грбот и 'рбетот за вистинска удобност. Високиот грб обезбедува дополнителна поддршка за совршено место за ладење. Chaise Lounge поддржува до 300 lb . разноврсна употреба- одлична за дневната соба, спалната соба или ден. Оваа дневна столица е најдобриот начин да се создаде пријатна агол за читање или мирно место за релаксација каде што можете да украдете тивки неколку моменти. Достапно во најразлични цврсти нијанси, сигурни дека ќе ја собере дневната соба или шемата за бои во спалната соба. Лесно собрание- Ова столче за чамци е многу лесно да се собере. Сите додатоци се вклучени во пакетот, можете да завршите со склопување за помалку од 10 минути. Loveубов-тоа или 100 дена се враќа- гарантираме дека ќе го сакате овој производ. Ако не, едноставно вратете се во рок од 100 дена од купувањето . Тегови и димензии Материјал за тапацир : поли ткаенина. Пополнете материјал : пена. Капацитет на тежина : 300 lb. Рамски материјал : Цврста +иверица. Вклучена рака : Бр. Боја на нозете : Chrome Plate. Материјал за нозе : Метал. Големина на производот : 21,65*58.27*34,25 инчи. Длабочина на седиштето : 37,40 ”. Висина на грбот : 27,56 ”. Ширина на седиштето : 21,65 ''. Висина на седиштето : 17,72 ”. Боја : Беж/ сина/ црна/ светло сива/ портокалова/ сенф.

R

Им се допаѓа и на купувачите