.

.

Лиланд Мами Крапи Магнет 2.5 Е-з Крапи Плови

Лиланд Мами Крапи Магнет 2.5 Е-з Крапи Плови

DEN 1.33
Износ

Леланд Ги Мами Пловите На Крапи се издржливи и бојантни. Секој пакет вклучува 1 здраво-вис зелена 1 здраво-вис портокал плови. Овие плови во форма на пури доаѓаат во 3 големини (1.5", 2.0" & 2.5") тие се идеални за риболов на крапи. Возбудливата карактеристика за Плови Е-З Крапи е слотот што овозможува лесно вклучување и исклучување на апликацијата. Нема повеќе сечење на вашата линија за да го додадете вашиот плови. Плови Е-З Крапи, исто така, може да се користи за " Лизгање-Плови Риболов. "Crappie Магнет Е-Z Crappie Плови-3 Големина Пакет : 2.5" 3 плови и 6 линија задржувач шахти по пакет. Секој пакет вклучува 1 здраво зелена, 1 здраво портокалова и 1 здраво жолта плови. Совршен за употреба со лесна риболовна линија. Функција мал слот за лесно местење и менување на мамка длабочина.

R

Им се допаѓа и на купувачите