.

.

Легенда Пукање Тапи Тежок Удар Пукање Плута Риболов Плови

Легенда Пукање Тапи Тежок Удар Пукање Плута Риболов Плови

DEN 3.00
Износ

Нашиот прв модифициран плута, Легендата Пукање Тапи Тежок Удар се одликува со силно удирање, чукање внатрешен шум. Нашиот најпопуларен производ, ова брзо стана омилен за многу риболовци поради уникатниот звук што го создава. Многу риболовци се убедени дека овој риболов плови привлекува поголеми риби поради потешкиот внатрешен шум. Врзете еден на вашата линија и видете ја разликата за себе. Легенда Пукање Тапи Тежок Удар Пукање Плута Риболов Плови Внатрешен шум На чукање за привлекување риби. Звучен заварен врв. Изграден да трае. Боја со висока видливост за лесно гледање.

R

Им се допаѓа и на купувачите