.

.

Бо Мек Вграден Лизгач Лебдат

Бо Мек Вграден Лизгач Лебдат

DEN 2.67
Износ

Мека, но сепак исклучително издржлива, нашата линија НА плови ЕВА е совршено прилагодена за риболов на реки. Тие ќе земат тепање без да ја изгубат својата форма или пловност. Бо Мек Вграден Лизгач Лебдат : ева пена јадро. 2 плови. 4 плови запира.

R

Им се допаѓа и на купувачите