.

.

VY249HE 23.8 Монитор За Нега На Очи, 1080p Full HD, 75Hz, IPS, Адаптивна Синхронизација FreeSync, Нега На Очи Плус, Зголемување На Бојата, Потсетник За Одмор, Антибактериска Површина, HDMI

VY249HE 23.8 Монитор За Нега На Очи, 1080p Full HD, 75Hz, IPS, Адаптивна Синхронизација FreeSync, Нега На Очи Плус, Зголемување

DEN 2239.84
Износ

ASUS VY249 HE 23.8" Монитор За Нега На Очи, 1080p Full HD, 75 Hz, IPS, Адаптивна Синхронизација/Free Sync, Нега На Очи Плус, Зголемување На Бојата, Потсетник За Одмор, Антибактериска Површина, HDMI VGA, Без Рамка, Vesa Wall Mountable Asus VY249 HE 23.8" Целосен HD LCD Монитор, 16 : 9, Црното е енергетски ефикасно со минимална топлина ПРОИЗВОДСТВО ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ПРОДОЛЖЕНА, удобна употреба. 23.8 " големината на екранот што може да се види прикажува филмови, игри и фотографии со впечатлива јасност. Брзо движење акција и драматични секвенци ќе бидат изречени непречено без досадни ефекти на размачкување или духови со 1 ms mprt време на одговор. Обезбедува волшебни визуелни слики со нивоа на осветленост од 250 Гниди. 23.8 " големина на екранот со резолуција 1920x1080 обезбедува мајчин приказ На целосни hd видео извори без никаква деградација поради технологиите за земање примероци. Лер технологијата за задно осветлување нуди визуелна брилијантност со максимална ефикасност. 1920 х 1080 максимална резолуција за живописен, кристално јасен дисплеј со дополнителна продуктивност. 75 Hz стандардна стапка на освежување ефикасно го намалува замаглувањето за да обезбеди остар дисплеј. 16 : 9 резолуција со широк екран совршен за гледање филмови, играње видео игри и продолжување со канцелариска работа. Карактеристики HDMI влез за да се поврзете со горниот Дел од Линијата Компјутери, blu-ray плеери и врвни конзоли за игри.

R

Им се допаѓа и на купувачите