.

.

Хајк Отворено Модерен Седиште Фау Setан Разговор Во Собата, Бела И Црна

Хајк Отворено Модерен Седиште Фау Setан Разговор Во Собата, Бела И Црна

DEN 6322.40
Износ

Почестете се со сет за клупски столови што ви нуди крајна удобност секогаш кога ви треба малку застој. Со нашиот комплет, можете да го донесете вашиот надворешен простор заедно со стилски талент без напор. Нашиот комплет е изработен до супериорна извонредност што одржува минималистичка, но издржлива структура со користење на совршена мешавина од metalан и метал. Завитканата завршница од rан и прекрасниот дизајн на решетката нудат модерен пресврт на класичен изглед, што го прави овој идеален за секој стил на опуштање на отворено. МОДЕРНО : со чисти линии во контраст совршено со кружни структури, нашиот сет за клупски столчиња одubан со столчиња за кошници е идеален модерен додаток за вашиот надворешен простор. Завршен со тенки метални нозе, овој комплет не само што има елегантен, минималистички изглед, туку обезбедува и стабилна структура. ПОЛИЕТИЛЕНСКИ RАН : Одликувајќи се со долготрајна ткаена завршница, овој стил не само што е неверојатно издржлив, туку обезбедува и разноврсен изглед. Рачно изработените детали од овој материјал овозможуваат ова парче беспрекорно да се вклопи со вашиот надворешен декор. КАЛЕНО СТАКЛО : страничната маса на овој комплет има калено стакло што нуди мазна проѕирна површина. Ова стакло е направено да биде посилно и побезбедно од обичното стакло, што го прави ова поотпорно на кршење и кршење. ЖЕЛЕЗНА РАМКА : овој комплет се состои од железен материјал, што го прави овој неверојатно издржлив и гарантира дека тие ќе се држат под употреба. Завршена со полирана црна боја, оваа рамка го нагласува нејзиниот модерен стил. ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за овој сет. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Овој комплет вклучува две столчиња и едната странична маса. Вклучува : Две (2) Клупски Столчиња и Една (1) Странична Маса. Материјал : Вештачкиatан. Рамка Материјал : Железо. Заврши : Бело. Рамка Заврши : Црна. Рачно Изработени Детали. Потребно Е Собрание. Димензии на столот : 28,75 инчи длабок x 26,00 инчи широк x 32,75 инчи висок. Димензии на седиштето : 17,00 инчи длабок х 17,00 инчи широк х 17,00 инчи висок. Димензии на табелата : 17,75 инчи длабок x 17,75 инчи широк x 18,00 инчи висок.

R

Им се допаѓа и на купувачите