.

.

Женски Патики Воздушни Перничиња Чевли За Трчање Секојдневно Одење Фитнес Спортски чевли

Женски Патики Воздушни Перничиња Чевли За Трчање Секојдневно Одење Фитнес Спортски чевли

DEN 0.33
Износ

Женските чевли за трчање изработени од горните материјали на решетката се удобни, дишат и лесни, обезбедувајќи удобен чорап како вклопување и удобност. Отстранлив и чистлив влошка од мемориска пена, со поддршка за воздушно перниче на ѓонот за да обезбеди амортизирање со високи перформанси, намалувајќи го притисокот врз коленото за време на вежбањето. # Гумениот ѓон со јасна шема, против лизгање и отпорен на абење, може цврсто да ја сфати земјата. Бидете безбедни додека вежбате. Погоден за разни спортови : многу погоден За Трчање, Пешачење, Работа, Возење Велосипед, Џогирање, Пешачење, Патека и Терен, Тенис, Одбојка, Тривинг итн. Женските тениски чевли внесуваат поголемо уживање во вашиот живот. Големина на чевли : . ?САД 5.5 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 36. ? САД 6.5 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 37. ? САД 7.0 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 38. ? САД 8.0 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 39. ? САД 9.0 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 40. ? САД 9.5 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 41. ? САД 10.5 = ЕУ/ЦН ГОЛЕМИНА 42 ? ЈИТЛЧ е моден начин на живот обувки кои нудат чевли кои им се допаѓаат на мажите со тренд насекаде. Стиловите на брендот главно ги потпираат секојдневните и модните патики, како и кул, забавни, разиграни и осветлени стилови.Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите поголема удобност и пониски цени, така што клиентите ќе ги доживеат крајните перформанси на трошоците. ● ДОБАР КВАЛИТЕТ и имаме своја фабрика, секој пар чевли ќе биде проверен за квалитет, квалитетот е загарантиран, можете да купите со доверба. ● УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА и Одличен тим по продажбата, доколку не сте задоволни со производот, можете брзо да комуницирате и услугата по продажбата.

R

Им се допаѓа и на купувачите