.

.

dbest Паметни Патување Багаж Случај Датотека, Електронска Опрема-Црвено

dbest Паметни Патување Багаж Случај Датотека, Електронска Опрема-Црвено

DEN 575.52
Износ

Паметната Количка Со Широк Товар има повеќе простор од традиционалните колички со 65 проценти повеќе простор од Поголемата Паметна Количка на производот dbest. Тој е лесен за употреба и погодно склоплив дури и со исклучително голем носивост. Висококвалитетниот механизам за тркала со топчести лежишта произведува непречено лизгање и неспоредлива маневрирање. Патентираната patономска, продолжена алуминиумска рачка со гумен зафат што не се лизга ви овозможува да повлечете поголема тежина со помал напор намалувајќи го стресот на рамото, вратот, зглобовите и грбот. Рачките со двојни ремени овозможуваат лесно вчитување. Долгите двојни рачки функционираат и како ремен за рамо. Количката има и пригоден преден џеб и страничен мрежен џеб. Неговиот капацитет за тежина е 125 фунти. Се преклопува на само 2" за лесно складирање. Количката и помага на околината бидејќи ви помага да избегнете користење кеси или кутии за еднократна употреба. Изработен е од издржлив, водоотпорен материјал, што го прави погоден за влечење важни или чувствителни предмети како што се хартиени датотеки или електронска опрема.dbest Паметна Датотека За Патување/Багаж, Електронска Опрема-Црвена 65% повеќе простор од Поголемата Паметна Количка. Направено за тешка употреба. Тежи помалку од 4 килограми. носи 125 килограми. и се преклопува на само 2" за лесно складирање. Мазни лизгачки тркала за лесно маневрирање. Издржлив, флексибилен водоотпорен материјал.

R

Им се допаѓа и на купувачите