.

.

ЗА Сатурн СЛ 1993 - Сина Металик Беше База & Јасно

ЗА Сатурн СЛ 1993 - Сина Металик Беше База & Јасно

DEN 3.33
Износ

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со основен слој уретанска боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, основна боја на палтото бара врвен слој/проѕирен слој. Боја моите автоматски 1к и 2к проѕирни палта се ОТПОРНИ НА УВ. • Одлична боја За Основно Палто и Проѕирно Палто во аеросолни лименки ЕЗ спреј 12 мл. • Испрскајте ја бојата на тест картичката за да го потврдите совпаѓањето на бојата пред да аплицирате за вашето возило. * Вклучени упатства За Сатурн • СЛ1. 1993;1994. WA9557. СИНА МЕТАЛИК. Аеросол 12 мл П.н. е. и 400 мл (13,5 мл) КУБИКА. Еден Аеросол од 400 мл (13,5 мл) Може Да Го Исчисти Палтото. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

R

Им се допаѓа и на купувачите