.

.

Јасен телефонски случај на Samsung Samsung Galaxy S Clear Bumper Case со заштита од перничиња во воздухот во јасно

Јасен телефонски случај на Samsung Samsung Galaxy S Clear Bumper Case со заштита од перничиња во воздухот во јасно

DEN 0.33
Износ

Samsung Galaxy S8 јасни случаи на телефон. Направено од кристален браник на рабовите и технологијата за апсорпција на шок на перничињата на аглите. Оваа висококвалитетна, уникатна јасен телефонски случаи, исто така, нуди тенок и ултра елегантен случај, додава скоро нула тежина на вашиот телефон и неверојатно јасен случај, го истакнува дизајнот на вашиот телефон. Посебниот производ дополнително има заштита од секојдневно абење и солза, гребнатини, ознаки и гребење и прегратки на секој агол на вашиот телефон и ви овозможува да добиете подобар зафат. Исто така, доаѓа со прецизни пресеци за приклучокот за слушалки, а други функционални порти и овој телефонски модел е познат и како Samsung Galaxy S8/ SM-G950 Овој чист телефонски случај Galaxy S8 Clear Bumper Case со заштита од перничиња во воздухот е одлично јасно е одлично јасно е одлично јасно Телефонски случаи, предмети за случаи на перница на Reiko Air по намалена цена под 10 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 0,56 x 0,00 x 3,29 инчи и тежи 0,10 фунти. Овој јасен телефонски случај Galaxy S8 Clear Bumper Case со заштита од перничиња во воздухот е чиста ставка за телефонски случаи од нашите колекции на случаи на перничиња во Reiko Air, која доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Направено од кристален браник на рабовите и технологијата за апсорпција на шок на перничињата на аглите. Тенок и ултра елегантен случај додава скоро нула тежина на вашиот телефон. Неверојатно јасен случај, го истакнува дизајнот на вашиот телефон. Овозможува заштита од секојдневно абење и солза, гребнатини, ознаки и гребење. Прегратки на секој агол на вашиот телефон и ви овозможува да добиете подобар зафат. Прецизни исечоци за приклучокот за слушалки и други функционални порти. Овој телефонски модел е познат и како Samsung Galaxy S8/ SM-G950.

R

Им се допаѓа и на купувачите