.

.

Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 1.67
Износ

Енергетска стоп предна Z16 еволуција керамички влошки за сопирачките WM11884. Power Stop Z16 Еволуција чисто возење керамички влошки за сопирачките се дизајнирани за сопирање без бучава. Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање. Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста подолго. Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови. Fits : Acura CSX 2010-2007; RSX 2006-2002; Хонда Цивил 2011-2006; S2000 2009-2000.

R

Им се допаѓа и на купувачите