.

.

Амазонија Брајтон 7-парчиња за внатрешна трпезариска трпезарија, еукалиптус дрво, идеално за отворено и во затворено

Амазонија Брајтон 7-парчиња за внатрешна трпезариска трпезарија, еукалиптус дрво, идеално за отворено и во затворено

DEN 15984.00
Износ

Бидете подготвени за оваа нова колекција на отворено од Амазонија фокусирана на современи и модерни дизајни, удобност и одржување на издржливоста за која нашите производи се широко признати. Овој избор на производи за внатрешен двор беше направен за да ги подобри вашите области на отворено со модерни линии и бои. Ние сме одговорен и свесен бренд и од таа причина, нашите дрвени материјали се изработени од 100% сертифициран еукалиптус FSC со различни премиумни завршници и овластено висококвалитетно тиково дрво. Вклучуваме и мешани материјали кои се совршени за на отворено заради нивната издржливост и отпорност на временски услови. Уживајте се во искуството во Амазонија. 7 парчиња сет : Овој сет вклучува 6 столчиња за јадење и 1 правоаголна табела. Овој сет е идеален и за затворено и на отворено и ќе го направи вашиот дом подготвен да ужива со семејството и пријателите . Димензии и тежина : Табела : 75 L x 35 W X 30 H. Димензиите на столот се 22 L x 20 W X 31 H ( внатре) Димензии на седење : 15 l x 15 w x 17 h (in.) Капацитет на тежина за секое столче е 250 фунти . столици : дизајнирани под современо влијание Овие столчиња се издржливи, лесни, но и цврсти.

R

Им се допаѓа и на купувачите